Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/r/a/u64475/public_html/_sub/hosting/include/function.php on line 23
 .:: Hosting - razdvatri.sk ::.  
MENU
Balíky služieb Domény DNS park Cenník Partnerské provízie Technické info Control panel manuál Návody a linky Časté otázky Kontakt
NOVINKY
proces objednávania
Krok: Voľba produktu ->  Platobné informácie ->  Kontaktné údaje ->  Kontrola ->  Odoslanie   

Objednávka
Doména WWW ..
Chcem registrovať novú doménu
previesť od iného poskytovateľa
registráciu a správu domény si zabezpečím sám
Zrýchlená registrácia
iba u .sk domény - prečítajte si popis dole.
Doména bola uhradená
Zaškrtnite v príade že udržiavací poplatok za doménu máte uhradený.
Produkt


Údaje o voľnosti domény nemusia byť presné, sú získavané z databáz správcov jednotlivých domén prvej úrovne. Za ich správnosť nenesieme žiadnu zodpovednosť.

Doména - zadajte názov domény - môže obsahovať znaky a-z čísla 0-9 a znak - pričom tento znak nesmie byť na začiatku ani na konci názvu. Názov domény nemôže byť totožný s TLD doménou teda nieje možné registrovať com.sk, net.sk, sk.com a pod.
Zrychlená registrácia - zrýchlená registrácia domény je možná len u nových slovenských doménach. Pri ZR nie je potrebné zasielať rámcovú zmluvu a ani ďalšie dokumenty do SK-NIC a doménu je monžné sprevádzkovať do 24 hodín od pripísania poplatku na náš účet. V tomto prípade je doména registrovaná na identifikátor JNST-0001 a zákaznik má vyhradné právo prevdzkovať objednanú doménu.
Doména bola uhradená - zaškrtnite v prípade že poplatok za doménu už bol uhradený (systém Vám zaučtuje doménu až po ukončení zaplateného obdobia), alebo ak si budete registrovať a spravovať doménu sám, pri zaškrtnutí systém neúčtuje poplatok za doménu.

OVER DOMÉNU
je www doména voľná? .
overiťover
CONTROL PANEL
   meno
   heslo

prihlásiťprihlás
SK-NIC registrátor
JNST-OOO1
Obrázok s.r.o. - webdesign a webhosting ©2004